VI Aukcja Dzieł Sztuki

Finał aukcji (w siedzibie BWA): 25 lutego (sobota) od godz. 15:00
Wystawa prac: 13-24 lutego

Strona aukcyjna

Od zarania dziejów człowiek otaczał się pięknymi przedmiotami. Dzieła sztuki kształtują poczucie estetyki i wpływają na jakość naszego życia. Historia handlu nimi jest tak stara jak sama sztuka. Współcześnie prywatni kolekcjonerzy spełniają rolę mecenasów, którymi w przeszłości byli możni, kościół oraz państwo. Ich rola jest nie do przecenienia. Aukcje dzieł sztuki pozwalają artystom promować się i zarabiać na swojej twórczości. Kupujący mogą zaspokajać swoje potrzeby estetyczne oraz dobrze zainwestować pieniądze. Coraz więcej osób widzi dla sztuki miejsce w swojej przestrzeni domowej i rozumie, że jest to dobra lokata kapitału.
Galeria BWA już po raz szósty organizuje Aukcję Dzieł Sztuki. Na licytację wystawione zostaną przede wszystkim prace artystów z naszego regionu, z Jeleniej Góry i okolic. Oferujemy Państwu malarstwo, grafikę, fotografię, rysunek, szkło oraz ceramikę. Na naszej Aukcji znajdą się dzieła sztuki na każdą kieszeń.

Koszt udziału w aukcji: 10 zł.

Organizatorzy: Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze, Rotary Club Karpacz-Karkonosze.
Partner: Rotary Club Jelenia Góra.
Patronat medialny: Strimeo TV, Radio Supernova.

Środki finansowe uzyskane na Aukcji będą przekazane artystom oraz zostaną przeznaczone na edukację dzieci i młodzieży oraz inne cele statutowe Biura Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze.

Działalność BWA jest finansowana z budżetu Miasta Jelenia Góra.